MÖBLER / Bord / Nattygsbord 14513071
nr 1451 3071
Nattygsbord
ett par, Teak, 1950/60-tal. Bredd: 45. Djup: 29 cm, höjd: 55 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:20:35
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
6
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr